28. 7. 2013

Singles of the Week (31/13)1) Lungs - Faraway /LonerZbrusu nová dvojice z Londýna, to jsou Lungs. Dali se dohromady loni a tvoří jí zpěvačka Suzie Blake společně s kytaristou, jménem MC Lord Magrão. Toho totiž můžete znát z celkem známé formace Guillemots. Každopádně tento melodický indie popík si můžete vychutnat ve dvou skladbách Faraway a Loner. Tento sedmipalec vychází toto pondělí v omezeném nákladu u Hero Records a obě písně mají také video.
(7" vinyl - Hero)

2) JAWS - GoldPřesuneme do Birminghamu za partou JAWS. Tu již pravidelní čtenáři určitě znají, jelikož získala zlato se singlem Friend Like You začátkem dubna. Ten jinak vyšel i na jejich povedeném EP Milkshake. Nové EP Gold vychází opět u labelu Rattlepop pouze digitálně a kromě titulní skladby na něm najdete další tři písně: Toucan Surf a Surround You ve verzi Rttv Session, dále ještě CS remix k Toucan Surf. Jen ještě dodám, že jejich kolegové Swim Deep vydávají tento týden rovněž singl King City. Ten sice již jednou vyšel v květnu 2012 (5. místo), na béčku se ovšem nachází moc příjemná akustická verze, takže tentokrát je to brambora.


(Digital - Rattlepop)

3) Kins - Post Tropical StormDo třetice opět anglická záležitost z města Brighton, kapela Kins. Oni sami však pocházejí z australského Melbourne. Tuto příjemnou čtveřici jste si jinak mohli vychutnat i naživo na nedávném Rock for People. Za sebou mají album Dancing Back And Forth, Covered In Whipped Cream z roku 2011. Debutové EP Fade Bird, Fade přišlo již v roce 2010. Nové eponymní album vyšlo začátkem tohoto měsíce u East City Records a to otvírá skladba Post Tropical Storm. Ta se totiž stává jejich novým singlem, sice to není opět nic objevného, kdo má rád třeba Radiohead, Foals či Mew rozhodně zkuste. Další tvorbu této party si můžete projet na jejich soundcloudu.


(Digital - East City)

4) Swim Deep – King City


(7" vinyl - Sony)

5) Howes - Leazes
(12" vinyl - Melodic)

P.S:

Walls - Urals / I Can't Give You Anything But Love (12")


Alpaca Sports - He Doesn't Even Like You (7")
Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Eats Everything - Lion, The Lion


Kid Wave - Shelley


BeatauCue - Aeropolis


The Chapman Family - We Stick Together


Vulkano - Vision Tricks


Papa - Young Rut


Soft Swells – Lifeboats


Sweet Baboo - C'mon Let's Mosh!


Throwing Up - Medicine


Stylusboy - Lantern /EP/


Cousins / Construction & Destruction (split 12")
Sampha – Dual /EP/
The Anniversary Song Project - A Better Life /EP/


Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate