5. 1. 2014

Singles of the Week (2/14)


1) Crystal Fighters - Love NaturalZnámá pětka z Londýna Crystal Fighters se španělskou krví, kterou mají dvě pohledné členky souboru Mimi a Laure se stává jedničkou tohoto týdne. Existují od roku 2007, první singl Xtatic Truth vyšel v květnu 2009. Alba mají celkem dvě: Star of Love (4.10.2010) a Cave Rave (27.5.2013). Chytlavou hitovku Love Natural najdete právě na tom posledním. Singl se sice objevil již minulý měsíc, tento týden je ovšem k dispozici znovu digitální cestou. Obsahuje navíc celkem devět dalších remixů, vše vychází díky Zirkulo a dalším dvoum vydavatelství PIAS a Atlantic. Já ovšem dávám přednost original radio edit verzi. Vychutnat si můžete i ofi video, které určitě asi znáte. Jejich alternativní tanečky jste si mohli užít i u nás v Meetfactory (report najdete zde)
(EP - Zirkulo In Association / Atlantic)

2) Eliza and the Bear - It Gets ColdDalší z nováčků z Londýnské líhně indie kapel, to je parta Eliza and the Bear. Tato pětice debutovala loni koncem února singlem Upon the North / The Southern Wild. Ten další Friends přišel v polovině září a opět nabídl příjemný melodický indie rock. Ten aktuální třetí s názvem It Gets Cold vychází právě tento týden jako digitální singl u labelu Mi Familia Music. Zhruba před měsícem se objevilo i k dané skladbě oficiální video. Na béčku se nachází ještě píseň Hungry Ghosts & Howlin' Wolves.


(Digital - Mi Familia Music)

3) Keel Her - Don’t Look At MeDvojici Rose Keeler-Schäffeler a Andrew Barnes tvoří zajímavý indie projekt Keel Her. Zde o nich byla již trošku zmínka v polovině roku 2012, když jsem udělil zlatý kov kapele Gum s jejich Cherryade. Na tomto splitku Family Portrait měli totiž zásluhu právě i Keel Her s dvěmi skladbami Norman a Wilson. Debutovali v roce 2009 s EP Summer Hits. Na svém kontě toho má tato anglická experimentální popová dvojka skutečně dost. Většinou se jedná o singly a EP, ten zbrusu nový sedmipalec se jmenuje Don’t Look At Me a vychází u Critical Heights Records. Pokud vás jejich muzika zaujala, můžete mrknout na jejich bandcamp.


(7" vinyl - Critical Heights)

4) Pixies - EP2 


(10" vinyl - Pixies)

5) Motorama - Eyes


(7" vinyl - Talitres)

P.S:

In a Lonely place - Mess /EP/

Shake Your Halo Down - Honesty /EP/Happyness - Happyness /EP/
(EP - Weird Smiling)

Hot Glass - Melted /EP/


Jaani Peuhu - No Regrets


Hardwell feat. Matthew Koma - Dare You


Snakadaktal - The Sun II /EP/


Girl Band - Lawman (7")


Silversun Pickups - Cannibal


Cannabis Corpse / Ghoul (split 12")


Perversity - Infamy Divine /EP/


Sampha - Too Much / Happens (7")

French Boutik - Ici Paris (7")


Chop Chicks - Nice Shape / Oh My


The Fialky - Bangkok (7")


Elaquent - Green Apples and Oranges (12")


Mouse on Mars - Spezmodia /EP/


Satelles - Humility /EP/


Ani Kyd - Entangle /EP/

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate