17. 3. 2014

Singles of the Week (12/14)


1) Fred V & Grafix - RecogniseMálokdy se sejdou v této pravidelné rubrice taneční kousky ve stylu drum & bass. Jeden z nich patří dvojce z anglického města Exeter, Fred V & Grafix. Debutová singlovka Groove Melon pochází z roku 2009 vydaná u Flexual Records. Ovšem až o dva roky později začínají Fred Vahrman a Josh Jackson bodovat. Zásluhu na tom mají skladby Long Distance, One of These Days, Decades nebo Find My Way. Mě si získali především v následujícím roce skvělou peckou Major Happy na splitku Sick Music 3 u známých Hospital Records. Koncem letošního ledna se blýskli singlem Catch My Breath, kde si zazpívala Kate Westall. Tento týden je zde zbrusu nové EP Recognise na kterém najdete kromě original verze i dva další remixy.


(EP - Hospital)

2) Malibu Shark Attack! - Better off as Friends (feat. The Dudley Corporation)Irsko-americká dvojice Malibu Shark Attack! hraje jak sami píší indie rap. Zatím toho ovšem moc nemají, debutovali v září minulého roku singlem Doing It Wrong. Rocky O'Reilly pochází z Belfastu a jeho kolega Tribe One z Atlanty. Tento týden je tu jejich druhý singl Better off as Friends na kterém se taky podílí další dvojka z Irska The Dudley Corporation. Singl si jinak vydávají sami a koupit si ho můžete digitální cestou třeba prostřednictvím iTunes.


(Digital - Malibu Shark Attack)

3)Rene LaVice - Where My Ladies AtA jdeme opět do drumíku, čeká nás totiž šikovný chlapík z Toronta, Rene LaVice. Mimo produkování a hraní v klubech ho baví i filmařina. Muziku mu poprvé vydalo domácí vydavatelství Stride Recordings v roce 2009 v podobě EP, kde poté následovala singlovka Genesis / Jolly Boatman VIP. V roce 2012 už přešel pod známější stáj RAM Records, kde působí dodnes. Tam debutoval začátkem roku s EP Dimensions 5, loni přišlo v únoru celé album Insidious. Tento týden je tu povedený singl Where My Ladies At / I Want More, který má přesně to, co se mi na tomto žánru líbí.
Pro fandy kytarovek možná tento týden zklamání, ale prubněte třeba partu LIFE, která má venku toto pondělí venku nový sedmipalec Money / Crawling. Dále třeba nový objev z Washingtonu, Ex Hex jsou tři punkerky a toto úterý jsou zde se singlem Hot and Cold u labelu Merge. Bramboru tento týden dostávají liberečtí Drom, který mají nové splitko s ruskými Moro Moro Land a je to opět slušnej nářez!
(Digital - RAM)

4) Drom / Moro Moro Land
(split 12", CD, Digital - Negation)

5) LIFE - Money / Crawling


(7" vinyl - Birthday)

P.S:

Ex Hex – Hot and Cold (7")
(7" vinyl - Merge)

Holden Caulfield - Save The WorldEvian Christ - Waterfall /EP/

The New Union - NOWSoak - Blud /EP/VV Brown feat Kele Okereke – FaithA Place To Bury Strangers / Ceremony - Lamc No. 1 (split 7")God Is An Astronaut - The Last MarchGeorge Ezra - Cassy O' /EP/Booka Shade - Crossing Borders (feat. Fritz Kalkbrenner remixes 12")

Quantic – Duvido (12")Porter Robinson - Sea of Voices (RAC Mix)Coves - Cast A ShadowDillon - A Matter Of TimeSundara Karma - Cold Heaven (7")Duke Dumont - I Got U (feat. Jax Jones)London Grammar - Hey Now /EP/Pusher - Let It Break (7")Story Books - From Post to Post /EP/Aelius - Echoes /EP/Dadas - BoomerangThe Do's - HelpfulLaced – CelesteAvvika - Avvika (12")Whales and Aurora /EP/Converge – Live at the BBC (7")
Bjelland Brothers / Taste of New York (split 7")
The Voluntary Butler Scheme - Honey In The Gravel Mixture (7")
Liz Green - Rybka (7")
Starwalker – Losers Can Win /EP/
Damn Vandals - Twist Up And Tangle

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate