15. 6. 2014

Singles of the Week (25/14)


1) Torches - Endlessly RepeatingJiž podruhé získavá sympatická dvojice z Los Angeles, Torches zlato. Jejich melodický indie rock dal o sobě poprvé slyšet singlem Our Daughters začátkem roku 2011. Celá deska Heads Full of Rust přišla v květnu 2012. Zde zabodovala tato kapela s EP If the People Stare o rok později. Letošní rok zahájili singovkou Staring v polovině března a tento týden je zde nové EP Endlessly Repeating. Kluci si jinak vše vydávají sami, ke koupi lze jejich kousky pořídit třeba prostřednictvím iTunes. Kapelu na koncertech ve složení Azad Cheikosman (kytara, zpěv) a Eric Fabbro (bicí, zpěv,) doprovází navíc další člen Adrian Acosta, který hraje na baskytaru.
(EP - Torches)

2) Cheerleader - Perfect VisionDalší partička je podobného ražení, ovšem přesuneme se do jiného amerického státu. Cheerleader je nová pětka z Pensylvánie a sídlí ve městě Philadelphia. Ti ujíždí na Beach Boys, Pixies, Otis Redding, The Beatles, či Wu-Tang. Debutový singl Perfect Vision sice vyšel již koncem dubna digitálně. Tentokrát je ovšem na řadě 7" vinyl, který obsahuje ještě skladbu Waiting, Waiting. K mání je jinak u labelu Young & Lost.
(7" vinyl - Young & Lost)

3) We Are Hex – W.D.M.R.S / TongueA do třetice je tu americká formace, tentokrát ale přitvdíme. Trojice We Are Hex pochází z Indianapolis a ti mají rádi třeba Black Sabbath, Kraftwerk, Swans, Killing Joke nebo Bauhaus. Existují od roku 2007, na svém kontě mají dvě řadové desky Gloom Bloom (2009) a Hail the Goer (2010). Letos začátkem ledna vyšel singl W.D.M.R.S / Tongue a je celý k přehrání na bandcampu kapely. Tento týden jsou k dispozici oficiální cestou znovu v digitálním i fyzickém formátu jako sedmipalec. Já dávám přednost skladbě Tongue, k té si můžete vychutnat i video. Vše lze koupit u vydavatelství Latest Flame Records.
(7" vinyl - Latest Flame)

4) Close Lobsters - Kunstwerk in Spacetime


(7" vinyl - Shelflife)

5) Kid Canaveral - Skeletons
(Digital - Lost Map)

P.S:

East India Youth - Heaven, How Long (No.1 Single of the Week 16/13 - Hostel 12")
(Digital - Stolen)

Ceremony - Bird (video)The Mons – Untitled (Fighting Over A Knife 7")Making Monsters - Attention /EP/Fred V & Grafix - Forest Fires feat. Etherwood) /EP/George Ezra - BudapestPlaisir De France – Etat Des Lieux (7")Jacob & Goliath - Eyes ConveyedWarpaint - Keep it Healthy / Disco//Very Remix (12")

Leon of Athens - Baby AsteroidTelepathe - Drown Around MeThese Ghosts - Coat of FeathersThe Lake Poets - Honest Hearts (10")

LIFE - Take Off With YouLiving Days - Thrill AnybodyChamps - White SatelliteWe Have Band - Modulate /EP/The Exhausts - AndaluciaCandy For Julie - My Short /EP/Phoria - Display /EP/5 Seconds Of Summer - Don't Stop /EP/A.B Vs K-Wire - SmilerPeace - MoneyAustra - Habitat (12")Plymouth Brethren - EP One /EP/Hooray For Earth - Keys (7")Little Comets - Salt /EP/The Front Bottoms - Rose /EP/
Youth In Revolt - Love Is A Liars Game /EP/
Genuflex - The Last Gods /EP/
49 Swimming Pools - The Lovers /EP/
OK Go – Upside Out /EP/
Might at Night - Joy /EP/
Joan As Policewoman - Witness
Klaxons - Show Me A Miracle
The Kooks – Around Town
The Dodos - Yours Truly Session
Band of Holy Joy - When a Gift is a Curse

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate