14. 7. 2014

Singles of the Week (29/14)

1) Tyburn Saints - With The Night In Our EyesPost punková pětice z Brooklynu Tyburn Saints, se poprvé vyhřívá na vrcholu pravidelných Singlech týdne. Jejich začátky spadají do roku 2010, kdy jim vyšlo debutové album For the Benefit of Strangers. Po singlovkách Forgo Falling, You don't send for me, I send for you a EP You and I in Heaven je zde nový materiál. With The Night In Our Eyes je k dispozici jako digitální šestiskladbové EP. Myslím, že pokud je slyšel Ian McCulloch a jeho maličkost Echo & the Bunnymen, tak musí mít z kluků radost. První volná skladba k přehrání byla titulní With The Night In Our Eyes, dále tam najdete tyto písně: You'll Get Nothing, She's So, A Season To Define Us, A Way With Her. Vše vychází na Brazilském labelu Balacava, celý stream je k dispozici zde.


(EP - Balacava)

2) Big Deal - SakuraDalší interpret je jistě pro naše věrné čtenáře určitě známý. Londýnská indie popová dvojice Big Deal zde totiž získala přesně před rokem zlato se singlem Dream Machines. Pohledná zpěvačka Alice Costelloe a Kacey Underwood mají jinak venku dvě dlouhohrající desky Lights Out a June Gloom. Vydávají u známých Mute, kde jim právě toto pondělí přibude do sbírky digitálně EP s názvem Sakura. Ke skladbě Always Boys vznikl i videoklip, Ep otevírá skladba Talk (Reprise), doplněná o titulní Sakura a poslední Figure It Out.
(EP - Mute)

3) Helmholtz Resonators - Sunshine / ShadowI následující parta již okusila nejcennější kov. The Helmholtz Resonators rovněž z Londýna zabodovali s peckou Isobar koncem roku 2011. Od té doby nám zvukoví inženýři nabídli k poslechu singly Scars, Van Damme's Vault a Odyssey. Novinkový Aa oranžový vinyl Sunshine / Shadow vychází u Genepool Records, tentokrát je to ovšem jen na bronz.
(7" vinyl - Genepool)

4) Male Gaze – Cliffs of Madness / Think Twice
(7" vinyl - Mt.St.Mtn)

5) Painted Zeros - Svalbard
(Cassette EP - Black Bell)

P.S:

Flyying Colours - Not Today (7" vinyl - UK (Club AC30 - No.1 Single of the Week 27/14)

TOPS - Change Of Heart (7" vinyl - No.1 Single of the Week 26/14)

Linda Guilala - Verano (video, Xeristar 10" out 14.4.2014)

Sea Surfer - We Run /EP/

Minipop - Chances /EP/Shy And The Fight - Stop Motion /EP/High Tyde - KaribuMalka – Into The NightDie!Die!Die! - Crystal (video)Digitalism feat. Youngblood Hawke - Wolves (12")Eula – Orderly (7")Sykes - Gold DustDark Blue - Just Another Night With The Boys (7")White Hex - Paradise (video)The Halogens - Chlorine /EP/Kölsch - Speicher 79Bipolar Sunshine - Deckchairs On The MoonNimmo And The Gauntletts - Others /EP/Parkwave - MetropolitanClockwise - Dancing World /EP/Traams - Cissa (12")Owl & Mouse - Somewhere To Go (7")The Amazing Snakeheads - NighttimeAnna Calvi - Strange Weather (12")The Vines - Metal ZoneRͱyton - Gold & silver rhyton in the form of bull's head /EP/My Brightest Diamond - None More Than You (12")
Leoniden - Invert India /EP/
Milos Planes - Two Feet In A Crowd /EP/
One Eyed Pirates – Naughty Maid
Lost In Paradise - Back To The Start
Mooqee & Herbgrinder - Clubthings
Hozier - Sedated


Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate