8. 12. 2014

Singles of the Week (50/14)

1) Los Campesinos! - A Los Campesinos! ChristmasKrásný vánoční dárek nám tento týden naděluje známá indie rock šestice, Los Campesinos! Moc dobře si pamatuji, když jsem sjížděl někdy v roce 2007 jejich druhou skvělou singlovku s kterou nakonec prorazili do světa - You! Me! Dancing! Ta jinak vyšla i na EP Sticking Fingers into Sockets. Jejich zatím poslední pátá řadovka No Blues pochází z konce října minulého roku. Co se mi vždy na této sympatické partě líbilo byl smysl pro chytlavé melodie a i když jsem z jejich desek až tak odvázanej nikdy nebyl, mám je rád. To dokazují i na aktuálním šestiskladbovém EP A Los Campesinos! Christmas. Hned otvírací When Christmas Comes a po ní staronová A Doe To A Deer patří k těm nejpovedenějším na tomto materiálu. Kromě digitální verze je k dispozici i bílý 12" vinyl s vánočním přáním přímo od kapely. Celé EP lze sjet zde.
(12" vinyl - Turnstile)

2) Empathy Test - Throwing StoneCelkem nová synth popová dvojka z Londýna Empathy Test, nám podává tento týden své druhé EP. Adam Relf a Isaac Howlett debutovali poslední den v únoru se čtyřkladbovým EP Losing Touch inspirováni především CHVRCHES, Purity Ring a samozřejmě starými dobrými depešáky. Novinka se jmenuje Throwing Stone a opět se jedná o čtyři kompozice. Vše vychází digitálně u Stars & Letters.


(EP - Stars & Letters)

3) FANS - Another WayNová kytarovka z Bradfordu, FANS se pyšní nálepkou Dark Pop Noise. Debutový singl All This Time pochází z letošního dubna. Toto pondělí je tu zbrusu nový Another Way a vychází na jejich vlastní značce digitálně.


(Digital - FANS)

4) NZCA LINES - New Atmosphere
(7" vinyl - Moshi Moshi)

5) Cave People - Older
(Cassette EP - Coolest)

P.S:

Bring Me The Horizon - Drown (7")

CHVRCHES - Get AwayPulled Apart By Horses / DZ Deathrays (split 7")

Dead Mellotron – Winter 2014 /EP/The Band In Heaven - The Boys Of Summer Of Sam (7" and cassette)The Garden - Surprise / This Could Build Us a HomeTorche – MinionsAsh Code - Oblivion (video)Baden Baden - A tes côtéskigo - never knowingHibou - When The Season EndsBonfire Nights / Tripwires (split 7")Aquilo - Human /EP/Sun Kil Moon - Third and Seneca (10")The Airborne Toxic Event - Wrong (video)Only Real - Jerk


spotify


Purity Ring - Push PullIs Tropical - Black Anything - Pt.1 (10")

Deathcats / New Swears /cassete split EP/

Love Buzzard - Love Buzzard (7")Repeater - Lonely (video)Tear Talk - Ruins (10")Making Friends Not Millionaires - Hey BulldogOceaán - The Grip (12")Belle & Sebastian - Nobody's Empire (video)The Fireworks - On and OnThe Step - Gravity /EP/As Elephants Are - Crown /EP/One Night Only – Plasticine (7")
Huntar - Bitter /EP/
Holy - Silver Of Your Heart /EP/
Band Aid 30 - Do They Know It’s Christmas?
OK Go - I Won't Let You Down
Rohdin - When Infinity Ends

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate