12. 1. 2015

Singles of the Week (03/15)


1) PROM - Celebrate / Cry Baby CrySvůj debut slaví tento týden čtveřice z Londýna, PROM. Kdo pravidelně sleduje tuto rubriku, tak mu tento název možná něco připomíná. Právě PROM zde totiž získali zlato v polovině října s EP Keeping Company. Ovšem jedná se o zcela jinou kapelu a to dvojici z Brooklynu hrající dream pop, takže docela kuriózní situace a to se prosím píší obě velkými písmeny. Angláni si svou škatulku nazvali industrial surf a dokazují to s dvěmi písněmi Celebrate a Cry Baby Cry. Pořídit si ho můžete coby 7" vinyl přímo z jejich stránek. Zpívat vám k tomu bude Angela Won-Yin Mak, kterou můžete znát z kapely Parlour.(7" vinyl - PROM)

2) Teen Daze – A World AwayCelkem již známý kanadský hudebník pohybující v současné chillwave scéně, Jamison aka Teen Daze je zde zpátky s novým materiálem. První jeho nahrávky pochází z roku 2010, EP Four More Years, deska My Bedroom Floor a singl Cold House / Everywhere. Jinak jich má na svém triku opravdu dost, poslední EP Paradiso je z konce března 2014. Toto úterý přichází Jamison s šestiskladbovým EP A World Away a já myslím, že se povedlo.


(EP - Teen Daze)

3) CYMBALS - What EternityJdeme zpátky do Londýna, tam sídlí čtyřka šikovných chlapíků produkujících líbivou indie elektroniku, CYMBALS. Debutovali v roce 2011 albem Unlearn, loni zhruba před rokem jim vyšlo druhé The Age of Fracture. Aktuální singl What Eternity vyšel digitálni již na prvního prosince, tentokrát je na řadě 7" vinyl. Ten vychází omezeně jako bílý vinyl o nákladu 100ks. Na béčku si můžete vychutnat skladbu Innocence, poděkovat můžete labelu Tough Love.
(7" vinyl - Tough Love)

4) Metronomy - The Upsetter (Mogwai Remix by J Cummings)
(12" vinyl - Because)

5) Joyce Manor / Toys That Kill (split)
(split 7" - Recess)

P.S:

Satellite Stories - HeartbeatCat's Eyes - The Duke Of BurgundyYazoo - Only You (reissue, 2008 + Situation + Only You mix 1999)A Place To Bury Strangers - We've Come So FarDwarves - Gentleman Blag (7")Crushed Beaks - OvergrownFellow Project- Basic Axemanship (10")Anomie - So Long /EP/Sweet Jesus - Box (reissue 7")Moulettes - Glorious YearHoney Claws - C Sides /reissue EP/Indiana - Only the LonelyBreach & Cinnaman - Liberty / Avocado (12")Anti Pony - I Go PlacesYes Sunshine - Because Of YouBachelor - WeltraumkadettGrave Diggers Union - Don't Be Fooled By The Sun /EP/Victories At Sea - UpFreeweights - True To My GamePaul Cook & The Chronicles - Night Fires /EP/Aloa Input - Far Away SunDjango Django - First LightBlack Rivers - The ForestSlaves - The Hunter (7")Forced Random - I'm Still Here If You Want Me /EP/Tight Finks - High Definition Rock N Roll (reissue 7")The Prodigy - NastySpace Mantra - Space Mantra /EP/Jamie T - Rabbit Hole (12")
Doldrums - Hotfoot
Nude Beach - Been Waitin
Polivinyl - Comunicador Zero
James Atkin - Corresponder

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate