28. 7. 2014

Singles of the Week (31/14)

1) CuT - Let's GoDalší nová vlna punkových kapel ze staré dobré Anglie je opět v kurzu. Dokazuje to určitě i parta čtyř kluků z Londýna, CuT. Jejich debutové eponymní EP vyšlo koncem minulého roku, letos přišlo další dubnové Time Traveller s příjemnou ukončovací Tears. Aktuální dvanáctipalec Let's Go obsahuje krom titulní ještě novou skladbu Different Traffic Systems. Celkový náklad tohoto červeného vinylu je omezený na 300ks a lze ho koupit za cenu 8 liber. Vše vychází u RA RA ROK Records a lze si jej samozřejmě stáhnout i digitálně. Mrknout můžete i na jejich povedenou stránku či bandcamp.
(12" vinyl - RA RA Rok)

2) The Death of Pop - FifthsKytarová popová čtveřice z Bournemouth, The Death of Pop má tento týden další materiál v podobě EP. Jejich první singl Don't Hang Around z prvního ledna 2013 mě tenkrát chytl hned na první poslech. Vyšel jinak také na jejich debutovém EP Hang z dubna téhož roku. Pro fandy The Smiths to bylo určitě zajímavé zpestření, na zbrusu novém EP Fifths se kluci posunuli trošku dál, což je samozřejmě dobře. To obsahuje celkově pět písní: Whenever, Mirage, Key of Three, Memory Vibration a Circles vydaných jako 7" vinyl flexi-disc u Art is Hard Records v limitovaném nákladu 250ks.
(7" vinyl - Art is Hard)

3) The Chills - Molten Gold / Pink FrostRok 1980 je vznik rockové party z Nového Zélandu, The Chills. Na svém kontě po několika změnách v kapele, kterou založil zpěvák a kytarista Martin Phillipps má tato pětice čtyři řadová alba. To poslední Sunburnt pochází z roku 1996, ale musíme k nim samozřejmě připočítat i tři EP a několik singlů. Není to sice mnoho, ovšem formace měla ve svém období několik pauz. Jejich singl Molten Gold poprvé vyšel před třiceti lety společně se skladbou Purple Girl na 7" vinylu. Druhé vydání přišlo loni pouze digitálně a do třetice tato příjemná píseň vychází právě tento týden. Tento sedmipalec vychází u labelu Fire ještě se skladbou Pink Frost.
(7" vinyl - Fire)

4) Severed Heads - Dead Eyes Opened
(12" vinyl - Dark Entries)

5) Pale Seas - Places To Haunt


(10" vinyl - Native Pop)

P.S:

The Trims - Now You're Gone (video)

Engineers - Fight Or Flight

Playlounge - pretty pretty / BORRD

Modern Time Machines - LovelettersFranz Ferdinand - Stand On The Horizon /EP/Sivu - Miracle (Human Error) /EP/Zero 7 - Take Me Away / U Know (12")Beck - Heart Is A Drum (video)Millionyoung - Materia /EP/TenFiveSixty - Control (video)Empty Pools - Liberation Prayers /EP/Circle Traps - Machine City (12")Our Fold - She Goes OnThe Mispers - Dark Bits (7")False-Heads - Tunnel Vision /EP/Eric Prydz - Liberate (Lane 8 Remix)Cloud Boat - Hideaway /EP/Frontier(s) - White Lights (12")The Family Rain - Hunger Sauce /EP/

Box Of Light - The IslandBlack Rivers – The ShipAlan Vega / The Vacant Lots (split 10")The Pharmacy - StrangeVozerts - DuelJames Williamson and Lisa Kekaula – I Got A Right (7")Bob Moses - First to Cry (12")
Hyde & Beast - Keep Moving
FUNKTIONSLUST - Likeability/Seats
New Build - The Sunlight
Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate