3. 8. 2014

Singles of the Week (32/14)

1) Newmoon - Invitation To HoldVůbec poprvé se v této rubrice pokud si dobře vzpomínám, objevuje interpret z Belgického království. Zásluhu na tom má post punková parta Newmoon, která čerpá především z nezávislé scény období shoegaze devadesátek. Původně dvojčlenný projekt, který se zformoval loni, se postupem ustálil na pětici. Debutové třískladbové EP Invitation To Hold obsahuje písně: Mask, Aria a Dwell. Vychází jinak u nezávislé stáje Secret Voice Records jak digitálně, tak formou žlutého i růžového sedmipalce.
(7" vinyl - Death Wish Inc.)

2) Roses – DreamloverNová debutující snová kytarovka z Los Angeles, Roses toto úterý představuje svůj materiál v podobě EP. V trojici hraje na kytaru Juan Velazquez, kterého můžete znát z kapely Abe Vigoda, zpěvu a kláves se ujal Marc Steinberg, basovku má na starosti Victor Herrera. Kdo ujížděl na osmdesátkových new wave kapelách The Wake či The Go-Go’s jděte do nich. EP obsahuje celkem čtyři písně: Florence Girls, The Fog, Icicle a It's Over. Kromě digitální podoby si můžete koupit i 12" vinyl vydaný u Group Tightener records. Jo, nahrávalo se to celé pod taktovkou Alexe DeGroota, ten jezdí s Zola Jesus, kde má na starosti klávesy a programování.


(12" vinyl - Group Tightener)

3) It Looks Sad. - It Looks Sad.Další kapela pochází z amerického Charlotte a hraje podobnou muziku jak Newmoon. Čtveřice It Looks Sad. debutovala letos v dubnu singlem Seasons a tento týden mají venku eponymní EP u labelu Tiny Engines. Najdeme na něm čtyři písně, můj favorit je hned ta otevírací Radical. Pořídit si tento 7" vinyl lze ve třech barevných variantách v nákladu 250ks.
(7" vinyl - Tiny Engines)


4) Horror My Friend - A Million Hands
(EP - Gun Fever)

5) Jubilee Courts - Go From the Blue Light into The Moonlight


(EP - Stalkers)

P.S:

Zoot Woman - Don't Tear Yourself Apart
(Digital - Embassy One)

Spies – Moosehead (7")Glacier - Kirtland /EP/Grant Nicholas - Soul Mates (7")Archie Bronson Outfit - In White ReliefMequetrefe - A Serious Band /EP/Pixel Fix - Running Thin /EP/Bear In Heaven - Time Between (video)Crystal Fighters - Love AlightThe New Union - Believe In NothingLusine – Arterial (10")Girl Friend - Everyone Wants To Be Wanted /EP/SOPHIE - Lemonade / Hard (12")Kick To Kill - DreamsMuseum Mouth - Just Friends (video)Born Gold - I Want To Be Naked (video)Oh So Quiet - Collided / InurePawws - Sugar (12")Frau - Punk Is My Boyfriend (7")Ukiyobanare - 1 /EP/Infekzioa - Ezin da Alde Egin Sufrimenduaren Zulotik (7")
Freemasons - Shakedown 3 /EP/
Kasabian - Bumblebeee
Wild Beasts - Mecca (remixes)


Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate