31. 8. 2014

Singles of the Week (36/14)


1) Unity Floors / Chook Race (split)Australský DIY label Mystic Olympic pro nás připravil lahůdku dvou domácích kapel Unity Floors a Chook Race. První kytarovka mě chytla hned na první poslech, Unity Floors jsou dva kluci ve složení Gus Hunt (kytara, zpěv) a Henry Gosling (bicí, zpěv). Debutový sedmipalec Womens Golf vychází v prosinci 2011, následováno o dva roky později albem Exotic Goldfish Blues. Na tomto splitku nám nabízí pecku s názvem Hold Music. Další interpret se jmenuje Chook Race, tato trojka má na svém kontě singly Thinking About You (2011), třískladbový eponymní sedmipalec z kterého můžete znát třeba píseň Pop Song (2012) a konečně Relax (2013). Zde se kapela prezentuje skladbou Numb.


(split 7" vinyl - Mystic Olympic)

2) Helen Love - Pogo PogoZástupci bubblegum popu, kapela Helen Love je na scéně již od roku 1992. Tuto partu z Walesu jsem zde představil naposledy začátkem prosince 2012 s vánoční ukolébavkou And the Salvation Army Band Plays, kdy získala stříbro. V diskografii Helen Love najdeme nespočet singlů a EP, k tomu připočteme tři řadová alba a tři kompilačky Radio Hits. Aktuální sedmipalec Pogo Pogo je již dle názvu jasný, že milujou stále The Ramones. Koupit si tento červený 7" vinyl společně se skladbou Julie's Got A New můžete pořídit opět u labelu Elefant.
(7" vinyl - Elefant)

3) Ghost Culture - ArmsZa elektronickým projektem Ghost Culture se skrývá šikula James Greenwood z Londýna. Vše odstartoval loni v říjnu s EP Mouth. Letos v dubnu přišel skvělý hypnotický dvanáctipalec Giudecca / Half Open, který v Singlech týdne získal pouze páté místo. Ovšem co jsem koukal, tenkrát bylo těžké se rozhodnout koho podělit medailemi. Tento týden to zas tak husté není, takže Ghost Culture získává za nový singl Arms bronz. Minulý týden byl k dispozici coby 12" vinyl, tentokrát je zde digitální vydání. Kromě titulní skladby na něm najdete ještě song Understand vydaný u Phantasy Sound Records.


(Digital - Phantasy Sound)

4) Girl Band - De Bom Bom / I Love You


(7" vinyl - Any Other City)

5) Paul Cook & The Chronicles - Thunderbolt


(EP - Grandpa Stan Ltd)

P.S:

Primitives - Spin-O-Rama (7")Happyness - Anything I Do Is All Right /EP/

The Minx – No Friends

Menace Beach - Tennis Court / Lowtalkin' (7")

Berlin Berlin - Be HereJorge Elbrecht - Coral Cross - 001 (7")Robert Babicz - Rave AngelPulled Apart by Horses - Lizard BabyThese Ghosts - Where Two Lines MeetMutual Benefit - The Cowboy's Prayer (12")Vaults - Lifespan /EP/Tigercats - Junior Champion (video)Wax Futures - Laser Eye Surgery

Spitula Clark - Love & Desire /EP/Post War Glamour Girls – Gustave / Lolong (7")Scaphandre - The Abyssal Crypts /EP/DIESEL DUDES - Body Clench /EP/Pere Ubu - Golden Surf IIThe Kooks - Forgive & Forge /EP/Serto Mercurio - Serto Mercurio /EP/The Stevens - The Stevens (7")Just Jack - Winning /EP/The June Brides - She Seems Quite Free (7")
Dralms – Crushed Pleats (7")
Free Time – Esoteric Tizz (7")

Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate