7. 9. 2014

Singles of the Week (37/14)

1) Kid Wave - All I WantNový objev vydavatelství Heavenly, čtveřice, Kid Wave, si odnáší tento týden nejcennější kov. Členové kapely pocházejí z různých koutů světa a to ze Švédska, Austrálie a Anglie. Momentálně je jejich sídlem Londýn, který je pro nové interprety jako dělaný. První zcela zapomenutý digitální singl Shelley si vydali sami a vyšel koncem července loňského roku. Letos složili novou píseň s názvem All I Want, která již vyšla v červenci a snad i poté v srpnu digitálně. Ovšem toto pondělí by se měla v obchodech objevit znovu, alespoň to tak píší pod videoklipem. Tento hodně chytlavý singl doplňuje na béčku ještě píseň Young Blood. Aktuálně jezdí šňůru s Childhood (singl týdne) nebo s Dumb (singl týdne).
(Digital - Heavenly)

2) Lia Ices – HigherHudebnice Lia Kessel alias Lia Ices nám nabízí hodně působivý popíček. Debutové album Necima vyšlo přesně na den před šesti lety, poté přišlo další Grown Unknown začátkem roku 2011. Třetí deska je již na spadnutí, jmenuje se jednoduše Ices a vyjde 16.9.2014 u labelu Jagjaguwar. Z něj si dáme krásnou skladbu Higher, ke které je natočeno i video. Ještě dodám že Lie pomáhá také její bratr Eliot a desku produkoval Benny Sagittarius.


(Digital - Jagjaguwar)

3) Bo Ningen - KaifukuZnámá Japonská noise rocková partička Bo Ningen žijící v Londýně vytahuje tento týden další eso z rukávu v podobě nového singlu. O této kapele jsem samozřejmě psal ohledně vynikajícího sedmipalce DaDaDa v březnu tohoto roku, když brala jasně zlato. Letos mají venku řadovku III vydanou u Stolen Records. Z ní skupina zveřejnila video k písni Slider a tentokrát je zde singl Kaifuku, který celou desku uzavírá . Naživo co jsem slyšel je to pořádná jízda a bordel, tak doufejme že se brzo dočkáme i u nás.


(Digital - Stolen)

4) The Drums - Magic Mountain


(7" vinyl - Minor)

5) Jaye Jayle – The Beast Keeps Cool
(7" vinyl - Jade Tree)

P.S:

Ariel Pink - Put Your Number In My Phonestream

Ejecta - Silver (video)Little xs for Eyes - Love Gets LostMother - Up For HoursCitizen - SiloThe BulletProof Bomb - Five Green Bottles (7")Beaty Heart - Banana Bread (video)Yo maté a tu perro - 2014 /EP/Lttle Phnx - Pyrexia /EP/Kaleidoscope Eyes - Slutgazer /EP/Trwbador - Side by SideSkinny Dipper - Masks (12")The June Brides - She Seems Quite Free (7")
Music Band – I Was Like (7")
Nick Hakim - Pour Another / The Light (7")
Monarchy - The Beautiful Ones /EP/
Black Strobe - Broken Phone Blues


Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate