21. 9. 2014

Singles of the Week (39/14)


1) Terry Malts - InsidesAmerická punková trojka Terry Malts vznikla v roce 2009 po předchozím působením v kapele Magic Bullets. Vše odstartovalo singlem I'm Neurotic a následovně Something About You v roce 2011. V tom dalším jim vychází debutové album Killing Time a loni dvojka Nobody Realizes This Is Nowhere. Z ní jsem si zejména oblíbil pecku I Was Not There, kterou také přidávám k poslechu. Nový materiál se jmenuje Insides a jedná se o EP, které čítá čtyři kratší skladby: Let You In, Grumpiest Old Men, Don't a Hidden Bay. Pořídit ho lze také fyzicky na sedmipalci u vydavatelství Slumberland.
(7" vinyl - Slumberland)

2) Joanna Gruesome / Trust Fund (split)Další splitko v kterém má prsty opět kytarová parta Joanna Gruesome z Walesu. Tuto pětici nelze nějak dlouho představovat (Sugarcrush - Singl týdne) a také stříbro z letošního července, kde jim dělali společnost Tyrannosaurus Dead. Tentokrát jsou zde po boku kapely z Bristolu, Trust Fund. Ti mají na svém kontě co vím jedno sedmiskladbové kazetové EP Don't Let Them Begin z loňska. Zde nám nabízí tato kytarovka tři nové písně: Reading The Wrappers, Scared a No Pressure. Joanna Gruesome si zde střihne rovněž tři kusy: Jerome (liar), Satan (Desire Edition) a Coffee Implosion. Ještě dodám, že tento dvanáctipalec vychází u labelu Reeks of Effort.


(split 12" - Reeks of Effort)

3) The Vaselines - High Tide Low TideNeskutečných 28 let již funguje kytarová kapela ze skotského Edinburghu, The Vaselines. Za tu dobu ovšem jejich diskografie až tak nabitá není, jelikož formace fungovala z různými přestávkami a také členové se obměnili. Jen dvojka Eugene Kelly (zpěv, kytara) a Frances McKee (zpěv, kytara) zůstala věrná. Debutový dvanáctipalec Son of a Gun vyšel v roce 1987, řadovky mají zatím pouze dvě. Ta třetí je již na cestě, V for Vaselines bude venku za týden v pondělí 29.9.2014. Otevírá jí skladba High Tide Low Tide, která toto pondělí vychází i jako singl. Pořídit ho lze i fyzicky jako 7" vinyl u labelu Rosary.


(7" vinyl - Rosary)

4) Arp - Pulsars e Quasars
(12" vinyl - Mexican Summer)

5) Is/Is - Shadow Days
(EP cassette - Manimal Vinyl / Loose)

P.S:


Garnier - BA 371 /EP/

Soft Pastels - OutsideM!R!M - Reel (7")Fear of Men - TephraMazes - SalfordAmber Run - Pilot /EP/

Famy - Friends HomeAction / Adventure - Salesman of the Year / California (7")Brawlers – Two MinutesVictories At Sea - FlorentineDolomite Minor - Talk Like An Aztec (7")Astronauts, etc. - Sadie (12")

Pink Gloves - Fading StarsEx Comets - Old Cool RedDavid Bowie - Knock On Wood (40th anniversary edition picturedisc 7")Weezer – Back To The ShackSuicideyear – Remembrance (12")Dralms - Crushed Pleats (7")The Janitors - Evil Doings Of An Evil Kind (12")Redlight - 9TS (90s Baby)We Were Promised Jetpacks - I Keep It ComposedDouglas Dare - Caroline / If Only (12")Phacowboy - How To Build A WallThe Altered Hours - Outskirts /EP/The Vacant Lots - Paint This CityKobadelta - Remain Distracted /EP/Jamie T - Zombie (12")Ryan Adams – Jacksonville (7")The Antlers - Refuge (video)For you Katrina - Do it! (video)Julie Byrne - Melting Grid / Emeralds (7")
Breakarts / Necking (split 12")
Jack + Eliza - No Wonders /EP/
The Hunted Crows - The Hunted Crows /EP/
Hilary Woods - Night /EP/
Ryan Hemsworth - Snow In Newark (feat. Dawn Golden)
Riot Joy - The Times
The Ting Tings - Do It Again
Cajsa Siik – Higher
Suzi Quatro - The Girl From Detroit City


Žádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate