13. 10. 2014

Singles of the Week (42/14)


1) Prom - Keeping CompanyBrooklynská dream dvojka PROM je tu s námi od roku 2012. Tvoří jí Ella Zoller a
Gabriel Stanley, oba jinak zvládají zpěv a klávesy. Debutový singl Darlin z loňského května zůstal bohužel bez povšimnutí. Tentokrát jim držím palce aby konečně prorazili, jelikož toto úterý je zde debut v podobě pětiskladbového EP nazvaného Keeping Company. První skladbou, která dostala i video je Flickers, dále na tomto digitálním materiálu najdete písně: My Line, Stanhope, Switch On a titulní Keeping Company. Pořídit si ho lze díky labelu Crazy Heart a Love You As A Person.
(EP - Crazy Heart Records / I Love You As A Person)

2) Yr Poetry - No TribesNový vedlejšák dvou členů profláklých indie rockerů z Birminghamu, Johnny Foreigner se jmenuje Yr Poetry a nabízí nám k poslechu celkem sedm kousků. Prsty v tom mají zpěvák a kytarista Alexei Berrow k tomu mu asistuje bubeník Junior Elvis Washington Laidley. Ten už dříve natáčel s přáteli pod projektem Yr Friends, poslední pětiskladbové EP Yr Friends Ruined It For All Of Us vyšlo koncem srpna tohoto roku. Toto EP si můžete koupit digitální cestou přes bandcamp a také lze objednat hodně omezené CD. Jinak JoFo zde u nás naposledy koncertovali v dubnu, já osobně jsem přítomen nebyl, ovšem pamatuji na ten předchozí na sedmičce, kdy mě naprosto dostali do kolen. Aktuálně na ně můžete narazit až v Jížní Africe, kde představí své poslední album You Can Do Better.


(Digital EP, CD - bandcamp)

3) The Debutantes - The DebutantesPřesuneme se do Irského města Galway, kde na nás čekají debutanti The Debutantes. Toto trio jinak existuje od roku 2011, ovšem až teď je zde oficiální pětiskladbové eponymní EP. Jedná se o celkem líbivou noise popovou partu, můj favorit je zatím píseň Kids. Vše vychází u Soft Power Records jak digitálně, tak i na klasické kazetě.

(EP cassettes - Soft Power)

4) Institute - Salt
(12" vinyl - Sacred Bones)

5) Lakker - Mountain Divide
(12" vinyl - R&S)

P.S:

Bo Ningen - CC (feat. Jehnny Beth) (video)Slaves - HeyPorches - Prism (7")Korallreven - Spirit Away (feat. China) (video)By The Sea - You're The Only One (video)Vanishing Life – People Running (7")The Beverleys - HoodwinkWatermät - BullitDilly Dally - Candy Mountain (7")Memory Maze - Depth Of FieldGulp - I Want To Dance /EP/Merchandise - Telephone (video)The Wytches - Burn Out The Bruise (7")Rosetta - Flies To Flame /EP/Little May - Little May /EP/Balmorhea - HEIR (7")Peter Broderick - (Colours of the Night) Satellite /EP/Elliphant - One More /EP/Whitecliff - Everybody KnowsEtches – Ice Cream Dream MachinePurson - In the Meantime /EP/LTNT - Give It a NameThe Sex Rays - Midnight Caller (7")Graze - Coax / Thundare (12")
Summer Ghost - Feel4Ever /EP/
Spider Lilies - Error /EP/
Glass Animals - HazeyŽádné komentáře:

Category

Search my blog

Archiv blogu

History my chart

1981-1987 :Top 20

1988-1991:Pauza

(pouze Bilance + Singly měsíce)

1992-1998:Top 20

1999-2002:Top 20,Top 35,Top 50

2003:Top 20 1 za 14 dní

2004:Top 25

2005:Top 30,Top 40

2006-? Top 50

Favorite posts

Pravidelní čtenáři

serbachart

serbachart
My personal chart ©Eduard Serba Serbousek

Translate